Get Adobe Flash player

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

 

Uwaga rodzice i uczniowie!

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września (we wtorek) Mszą Świętą w kościele o godzinie 8:00. Po Mszy na boisku szkolnym rozpocznie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Po krótkim apelu w wyznaczonych salach odbędą się spotkania wychowawców z uczniami.

W przypadku niesprzyjającej pogody apel na boisku nie odbędzie się – pod opieką wychowawców wszyscy udadzą się od razu do klas.

UWAGA!

ZGODNIE Z PRZEPISAMI RODZICE NIE WCHODZĄ NA TEREN BUDYNKU SZKOŁY!

Na spotkaniach wychowawcy zapoznają uczniów z planem lekcji, regulaminami, procedurami i wytłumaczą zasady funkcjonowania szkoły w reżimie sanitarnym. W spotkaniach biorą udział uczniowie bez objawów takich jak gorączka, kaszel, trudności z oddychaniem.

Na terenie szkoły należy przestrzegać właściwego dystansu od innych osób i pracowników szkoły. Przed wejściem do budynku należy zdezynfekować dłonie w miejscu wyznaczonym i wyposażonym w środek dezynfekujący.

 

Informacje dotyczące dowozu dzieci do szkoły podamy w poniedziałek.