Kiermasz książki

W miesiącu listopadzie mieliśmy okazję skorzystać z zakupów taniej książki podczas kiermaszu zorganizowanego przez bibliotekę szkolną we współpracy z Księgarnią i Hurtownią Taniej Książki z Tuliszkowa. W ofercie znalazły się: słowniki, encyklopedie, bajki, baśnie, wierszyki, legendy, kolorowanki, poradniki. Wszystkie nowe, pięknie wydane w bardzo atrakcyjnych cenach. Kiermasz wzbudził ogromne zainteresowanie wśród uczniów i nauczycieli. Każdy mógł znaleźć odpowiednią pozycję dla siebie lub swoich bliskich, tym bardziej, że ceny nie były wygórowane, a wydania książek bardzo ładne. Tematyka książek także okazała się zróżnicowana- od bajeczek i baśni do czytania i kolorowania, po pomoce naukowe, literaturę dziecięcą i młodzieżową.