Get Adobe Flash player

                                                                       

Wsparto środkami Funduszu Małych Grantów EKO-UNII                                                    Gmina Stary Dzierzgoń

Dnia 15 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej w Starym Dzierzgoniu została przeprowadzona prelekcja ekologiczna, która miała na celu wyedukowanie dzieci i młodzieży w zakresie selektywnej zbiórki odpadów, tak aby sprawnie poruszały się w materii segregacji odpadów.

 

Przedmiotowa akcja jest ciągłym procesem gospodarki odpadami, który istnieje na terenie Gminy Stary Dzierzgoń. Panie z Urzędu Gminy w Starym Dzierzgoniu, które poprowadziły prelekcję ekologiczną podarowały Szkole kosz modułowy do segregacji odpadów, tematyczne zakładki do książek oraz każdy uczeń został obdarowany słodkim upominkiem.

Powyższe działania zostały wsparte środkami Funduszu małych Grantów EKO – UNII.