Get Adobe Flash player

Nocowanie w Gimnazjum w Przezmarku

 

Noc z 15 na 16 czerwca klasa III a wraz z wychowawcą spędziła noc w Gimnazjum Publicznym w Przezmarku. Wszyscy uczniowie punktualnie o godzinie 18:00 zostali dowiezieni przez rodziców do szkołyze śpiworami, poduszkami i pluszakami do spania.  Pierwszym punktem wieczoru było zwiedzanie okolicy oraz harce na placu zabaw. Po wyczerpującym spacerze dzieci piekły kiełbaski na ognisku oraz uczestniczyły w grach i zabawach na boisku szkolnym. Wieczorem uczniowie zajadali się pizzą, która została zasponsorowana przez państwa Kęsickich. Lekko zmęczeni, ale nadal rozemocjonowani ok 22:00 uczniowie udali się do sali gimnastycznej aby dokonać wieczornej toalety i zagospodarować przestrzeń do spania. Kiedy zrobiło się ciemno dzieci integrowały się podczas wspólnych zabaw, gier. Śmiechom i pogaduchom nie było końca. Niewielu udało się tej nocy zasnąć... Rankiem ciężko było wstawać, pewnie z chęcią każdy zostałby do południa w swoim śpiworze... ale trzeba było posprzątać po sobie i o 9.00 udać się z rodzicami do domu. Uczniowie III a wraz z wychowawcą bardzo dziękują  Dyrektorowi Gimnazjum Publicznego w Przezmarku p. Mariuszowi Makowskiemu za udostępnienie szkoły oraz p. Katarzynie Kęsickiej  za poświęcony czas i opiekę.