Get Adobe Flash player

Festyn dla dzieci

 

Dzień 15 czerwca obfitował w wiele radości, słodkości, kolorów i dobrej zabawy. Wszystko to za sprawą Rodziców, którzy zorganizowali naszym uczniom wspaniały festyn.

Tego dnia na naszym boisku pojawiła się ogromna zjeżdżalnia, z której korzystali nie tylko uczniowie klas młodszych lecz również i starsi.

Nasza Pani Emilka przygotowała rozgrywki sportowe dla uczniów klas V – VII, a dla uczniów klas młodszych zawody drużynowe. Samorząd Uczniowski również przyłączył się do organizacji tego dnia przygotowując bardzo ciekawe zagadki i zadania dla każdej klasy. Była to niezwykle wciągająca zabawa, a uczniowie z wypiekami na policzkach i w pocie czoła rozwiązywali kolejne zadania i łamigłówki – oczywiście, kto pierwszy, ten lepszy!

W tym dniu została również przeprowadzona prelekcja ekologiczna, która miała na celu wyedukowanie dzieci i młodzieży w zakresie selektywnej zbiórki odpadów.

Rodzice zadbali również o brzuszki naszych dzieci, nie zabrakło tego dnia kiełbasek, lodów ani waty cukrowej a żeby było jeszcze przyjemniej, podczas festynu rozbrzmiewała wesoła muzyka, za co dziękujemy Panom Sławomirowi Buzanowskiemu oraz Krzysztofowi Ossowskiemu z GCKB.

Rodzicom jeszcze raz dziękujemy za organizację tak wspaniałego dnia, a nauczycielom za przygotowanie konkurencji i zabaw dla dzieci.

To był wyjątkowy dzień!