Get Adobe Flash player

Dzień Dziecka 2018

 

Dnia 30 maja br. obchodziliśmy Dzień Dziecka, który jak co roku został zorganizowany na placu przed Gminnym Centrum Kulturalno Bibliotecznym. Do zabawy zostały zaproszone dzieci ze szkół podstawowych ze Starego Dzierzgonia, Myślic i przedszkolaki ze Starego Miasta i Myślic. Nie zabrakło również młodszych uczestników, którzy przybyli wraz ze swoimi rodzicami. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Pana Wójta Marka Turleja, który zapewnił uczestnikom wiele atrakcji. Uczestnicy hucznej zabawy mogli korzystać ze zjeżdżalni, dmuchanych zamków, samochodów na wodzie. Oprawę muzyczną zapewnił Pan Sławomir Buzanowski wraz ze swym współpracownikiem. Uczestnicy zabawy mieli możliwość udziału w spektaklu Teatru Krakowskiego, który został zaprezentowany w GCKB. Dla pokrzepienia ciała po wyczerpujących zabawach Panie kucharki i obsługa szkół podstawowych i przedszkola przygotowały pyszne kiełbaski z grilla. Na deser wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani z kosza łakoci pysznościami przekazanymi przez Przewodniczącą Rady Gminy Stary Dzierzgoń. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak wspaniałej imprezy.

Do zobaczenia za rok!