Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Informujemy, że szkoła pozostanie zamknięta do świąt, tj. do 10 kwietnia 2020 r. lub do odwołania stanu zagrożenia tj. do czasu powrotu uczniów do szkoły. Od środy 25 marca rozpoczynamy zdalne nauczanie, obowiązkowe zajęcia dla wszystkich uczniów. Prosimy o rzetelne podejście do sprawy, pracujemy sumiennie, codziennie, nie jest to czas wolny od lekcji. Prosimy o uczciwe podejście do realizacji obowiązków szkolnych wynikających z takiej formy nauczania, o wsparcie swoich dzieci, w tym trudnym czasie. W przypadku jakichkolwiek problemów technicznych lub zdrowotnych dzieci, prosimy o niezwłoczny kontakt z wychowawcą. Pozostajemy do Państwa dyspozycji poprzez kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez komunikatory.
Prosimy również o przestrzeganie wszelkich zaleceń służb sanitarno –epidemiologicznych oraz wskazań Ministerstwa Edukacji Narodowej.